PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

LEZECKÉ TÁBORY

Lezecký příměstský tábor v Ostravě je super příležitost pro děti, které nikdy nelezly a chtěly by si tento sport vyzkoušet. Je to však skvělé i pro děti, které už něco mají odlezeno a chtěly by se zdokonalit v tomto nádherném sportu. Tyto kempy organizujeme ve spolupráci s Lezeckou stěnou Tendon Hlubina, kde se o děti postarají certifikovaní instruktoři s mnohaletou praxi. Chcete, aby dítě prožilo nádherný týden o prázdninách? Přihlaste jej k nám a bude o něj dobře postaráno. A navíc, lezení je prostě IN!

photo-1509398484917-2a5b6439feef (1)

AKČNÍ TÁBORY

Děti milují vodu, virtuální realitu a nové výzvy! Snažili jsme se poskládat tyto aktivity do jednoho týdne tábora. Věříme, že laser game, archery game, jízda na paddleboardu nebo parkour bude to pravé dobrodružství během léta. Hit léta 2022 u ROZJEĎ SE jsou právě AKČNÍ TÁBORY!


KLASICKÉ PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Klasické příměstské tábory děláme již od roku 2013 a každoročně se u nás v létě vystřídá přes 500 dětí. Jsme tradiční poskytovatel příměstských táborů a naše tábory jsou exkluzivní v tom, že máme promyšlený a zajímavý program pro děti a na našich táborech pracují mladí lidé, které práce s dětmi zkrátka baví.

Tábory organizujeme v Ostravě.

Více informací a online přihlášky najdete na naší stránce www.prazdninyvostrave.cz

Budeme se těšit na Vaše děti během letních prázdnin.