Sportovní kroužky

Není nám lhostejná budoucnost dětí a jejich sportovní rozvoj. Od roku 2021 organizujeme také sportovní kroužky pro děti ve věku 4 - 6 let.

Ve školním roce 2022/2023 budeme organizovat sportovní kroužek při ZŠ Ostrčilova v Moravské Ostravě

Tréninky povedou lidé s mnohaletou praxi v různých sportech.

Těšíme se na všechny děti ve sportovním kroužku.

LETNÍ DĚTSKÝ TÁBOR

Poslat dítě na klasický stanový tábor je to nejlepší, co pro něj během letních prázdnin můžete udělat. Náš personál je tvořený z velké části lidmi, kteří na táborech vyrostli a rádi tuto tradici předáváme dál. Náš stanový tábor v CHKO Jeseníky (Bělá pod Pradědem - Domašov) patří mezi nejlepší v Moravskoslezském a Olomouckém kraji. 

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY S ČPZP

PRIMESTKE_FOTO

Klasické příměstské tábory organizujeme od roku 2013. Každoročně projde na našich táborech přes 500 dětí a většina z nich se k nám s oblibou vrací. Tábory děláme v Ostravě v 4 obvodech.

Díky našemu promyšlenému programu a vedoucích s lidským přístupem jsme profesionálové v oboru. 

V roce 2022 pro Vaše děti máme připravené i příměstské tábory zaměřené na lezení na umělé stěně, tábory s Integrovaných záchranných systémem a také akční tábory!

POBYTY PRO ŠKOLY

Pokud jste učitelem/učitelkou na základní škole či víceletém gymnáziu a uvažujete nad tím, že byste chtěli vyjet s dětmi na pobyt do přírody, jste na správné adrese. Máme mnohaleté zkušenosti s prací s dětmi a organizaci akcí!

Zorganizujeme Vám na míru školu v přírodě, adaptační kurz nebo jen jednodenní školní výlet.

Nabízíme i zábavné programy pro školy, které si sami pobyt organizují.

kosarky_banner

DALŠÍ PROJEKTY

Organizujeme i další akce, a to nejen pro děti, ale také pro dospělé. Plesy, firemní večírky, teambuildingy, oslavy, víkendové pobyty a mnoho dalšího. Na našich akcích zažijete spoustu zábavy a stanou se tyto akce pro Vás nezapomenutelné.

ples_stranky
ples_stranky_2

KONTAKT

V případě, že budete mít dotazy nebo zájem o naši službu, nebojte se nás kontaktovat. Rádi se s Vámi pobavíme nebo osobně sejdeme.

Celoroční činnost spolku Rozjeď se finančně podporuje Statutární město Ostrava.

Ostrava_stranky