PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY S ČPZP

PRIMESTKE_FOTO

Klasické příměstské tábory organizujeme od roku 2013. Každoročně projde na našich táborech přes 500 dětí a většina z nich se k nám s oblibou vrací. Tábory děláme v Ostravě v 4 obvodech.

Díky našemu promyšlenému programu a vedoucích s lidským přístupem jsme profesionálové v oboru. 

V roce 2022 pro Vaše děti máme připravené i příměstské tábory zaměřené na lezení na umělé stěně, tábory s Integrovaných záchranných systémem a také akční tábory!

LETNÍ DĚTSKÝ TÁBOR

Poslat dítě na klasický stanový tábor je to nejlepší, co pro něj během letních prázdnin můžete udělat. Náš personál je tvořený z velké části lidmi, kteří na táborech vyrostli a rádi tuto tradici předáváme dál. Náš stanový tábor v CHKO Jeseníky (Bělá pod Pradědem - Domašov) patří mezi nejlepší v Moravskoslezském a Olomouckém kraji. 

POBYTY PRO ŠKOLY

Pokud jste učitelem/učitelkou na základní škole či víceletém gymnáziu a uvažujete nad tím, že byste chtěli vyjet s dětmi na pobyt do přírody, jste na správné adrese. Máme mnohaleté zkušenosti s prací s dětmi a organizaci akcí!

Zorganizujeme Vám na míru školu v přírodě, adaptační kurz nebo jen jednodenní školní výlet.

Nabízíme i zábavné programy pro školy, které si sami pobyt organizují.

kosarky_banner

SPORTOVNÍ KROUŽKY

Pracujeme s dětmi již od roku 2013 a není nám lhostejná jejich budoucnost. Od září 2021 organizujeme sportovní kroužky pro děti  ve věku 4 - 6 let. Naše sportovní kroužky vedou lidé, kteří mají mnohaleté zkušenosti s dětmi a mládeži a mají za sebou bohatou sportovní historii.

DALŠÍ PROJEKTY

Organizujeme i další akce, a to nejen pro děti, ale také pro dospělé. Plesy, firemní večírky, teambuildingy, oslavy, víkendové pobyty a mnoho dalšího. Na našich akcích zažijete spoustu zábavy a stanou se tyto akce pro Vás nezapomenutelné.

ples_stranky
ples_stranky_2

KONTAKT

V případě, že budete mít dotazy nebo zájem o naši službu, nebojte se nás kontaktovat. Rádi se s Vámi pobavíme nebo osobně sejdeme.

Celoroční činnost spolku Rozjeď se finančně podporuje Statutární město Ostrava.

Ostrava_stranky