PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY S ČPZP

Generálním partnerem našich příměstských táborů je Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

CPZP_stranky

CLIMBING CAMP

Lezecký příměstský tábor v Ostravě je super příležitost pro děti, které nikdy nelezly a chtěly by si tento sport vyzkoušet. Je to však skvělé i pro děti, které už něco mají odlezeno a chtěly by se zdokonalit v tomto nádherném sportu. Tyto kempy organizujeme ve spolupráci s Lezeckou stěnou Tendon Hlubina, kde se o děti postarají certifikovaní instruktoři s mnohaletou praxi. Chcete, aby dítě prožilo nádherný týden o prázdninách? Přihlaste jej k nám a bude o něj dobře postaráno. A navíc, lezení je prostě IN!

photo-1509398484917-2a5b6439feef (1)

PADDLE CAMP

Děti vodu milují, o tom není třeba diskutovat. Věříme však, že díky našim kempům si děti zamilují paddleboarding stejně jako my! Co je to paddleboard? Je to prkno, na kterém se stojí a pomocí pádla se pohybujete na vodě. - skvělý sport. A my pro Vaše děti děláme příměstské tábory, kde budou probíhat lekce na paddleboardu pod vedením zkušených lidí. Děti budou mít ideální příležitost prožít týden, na který jen tak nezapomenou. A kdybyste nevěděli, být paddleborďákem je dneska cool!


CROSSFIT CAMP

Navázali jsme skvělou spolupráci s jediným licencovaným CrossFit centrem v Ostravě - Colliery CrossFit Ostrava! Díky tomu pro Vaše děti uspořádáme příměstský tábor s lekcemi CrossFit kids. Děti budou mít každý den lekce pod vedením profesionálních trenérů. Tábor proběhne v termínu 19. 8. - 23. 8. 2019 a základnu budeme mít v Bělském lese při ZŠ Dvorského. Registrace na stránce www.prazdninyvostrave.cz 

KLASICKÉ PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Klasické příměstské tábory děláme již od roku 2013 a každoročně se u nás v létě vystřídá přes 400 dětí. Jsme tradiční poskytovatel příměstských táborů a naše tábory jsou exkluzivní v tom, že máme promyšlený a zajímavý program pro děti a na našich táborech pracují mladí lidé, které práce s dětmi zkrátka baví.

Tábory organizujeme v Ostravě, Opavě, Frýdku - Místku a Hlučíně.

Pro tyto projekty máme speciální webové stránky, kde se dozvíte veškeré informace, které byste potřebovali vědět. Přihlašování na klasické příměstské tábory probíhá na stránkách jednotlivých projektů.

Budeme se těšit na Vaše děti během letních prázdnin.