PADDLE CAMP

Paddleboarding? Co to je? Je to relativně nový vodní sport, který se stává čím dál tím více populární. Stojíme na prkně a vpřed se pohybujeme pomocí pádla. Děti si tento sport zamilují. O tom není pochyb.

Příměstský tábor je určený pro všechny děti ve věku 8 - 12 let. Tento kemp je určený jak pro začátečníky tak pro pokročilé paddleborďáky.  Kapacita těchto táborů je 20 dětí a pro děti bude zajištěna každý svačina, pitný režim a oběd (Mimo celodenní výlet, kdy děti mají svačiny z domů). Děti na těchto příměstských táborech budou mít 4x v týdnu 1,5 hodinové lekce na Hlučínském jezeře pod vedením zkušených instruktorů (pondělí, úterý, čtvrtek a pátek). 1 den v týdnu budou mít celodenní výlet do přírody nebo na zajímavé místo. Na lekce se bude dojíždět MHD z místa konání tábora. Zbytek programu bude ve formě her a soutěží, jak bývá zvykem na našich klasických turnusech. 

Přihlašování na tyto paddleboardingové příměstské tábory probíhá přes google formulář níže na stránkách. Po registraci Vám do 3 dnů zašleme informace k platbě.

Termín paddleboarďáckého tábora je 1. - 5. 7. 2019 (ZŠ Komenského, Ostrava - Poruba).

Cena za tábor je 2500 Kč.