CLIMBING CAMP

Dopřejte Vašemu dítěti, aby se během letních prázdnin mohlo zdokonalit v lezení! Ve spolupráci s lezeckou stěnou Tendon Hlubina pro Vaše děti uspořádáme týden, na který jen tak nezapomenou. Příměstský tábor je určený pro všechny děti ve věku 6 - 12 let - začátečníky i pokročilé lezce. Kapacita je 30 dětí a pro děti bude zajištěna každý svačina, pitný režim a oběd (Mimo celodenní výlet, kdy děti mají svačiny z domů).

Děti na těchto příměstských táborech budou mít 4x v týdnu 1,5 hodinové lekce na lezecké stěně Tendon Hlubina pod vedením zkušených instruktorů. (pondělí, úterý, čtvrtek a pátek). 1 den v týdnu budou mít celodenní výlet do přírody nebo na zajímavé místo. Na lekce se bude dojíždět MHD z místa konání tábora. Zbytek programu bude ve formě her a soutěží, jak bývá zvykem na našich klasických turnusech. 

Přihlašování na tyto lezecké příměstské tábory probíhá přes google formulář níže na stránkách. Po registraci Vám do 2 dnů zašleme informace k platbě.

Termíny lezeckých táborů jsou následující: 1. - 5. 7. 2019 (sportovní areál Varenská, Moravská Ostrava) a 8. - 12. 7. 2019 (ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský les)

Cena za tábor je 2500 Kč.